پروتزهای ارتوپدی

چشم انداز رقابتی

بازار جهانی پروتز ارتوپدی با حضور فروشندگان کلیدی و برجسته که سهم قابل توجهی از بازار را دارند و طیف گسترده ای از پروتزهای ارتوپدی متعارف و تکنولوژیکی پیشرفته را ارائه می دهند ، مشخص می شود. بازار با وجود حضور بازیگران اصلی که سهم غالب را در اختیار دارند، اما بسیار متمرکز است.

“اوتوبوک بهداشت” و “اسسور” از نظر حجم فروش در رتبه اول و دوم هستند. این دو شرکت از جغرافیای گسترده، کانال‌های توزیع برتر و قراردادهای بلند مدت با سازمان‌های دولتی مانند سازمان‌های نظامی و غیرانتفاعی برخوردار هستند. “

فروشندگان کلیدی دارای کانال‌های توزیع قوی در سطح جهان هستند و از این طریق منجر به بهبود حجم فروش می شوند. این فروشندگان به دلیل وجود فرصت‌های شگرف رشد در این کشورها، روی کشورهای نوظهور مانند هند ، چین و ژاپن تمرکز می کنند.

پنج فروشنده برتر بازار جهانی پروتز ارتوپدی

بلاچفورد

بلچفورد پروتز، صندلی چرخدار، ارتتیک و صندلی مخصوص را ارائه می دهد. همجنین این شرکت اندام‌های مصنوعی ریزپردازنده پیشرفته تولید می کند و طیف گسترده ای از پروتزهای ارتوپدی پیشرفته مانند پروتزهای مونتاژ اندولیت و ماژولار را ارائه می دهد.

فیلاوئر

محصولات داخلی پروتز و ارتز را بصورت محلی و بین المللی تولید، طراحی و سفارشی‌سازی می کند. این شرکت بیش از 3200 نوع محصولات پروتز و ارتز برای کودکان و بزرگسالان تولید می کند. این شرکت به سیستم قفل تعلیق پروتز شناخته شده است و پروتزهای ارتوپدی را در دو دسته محصولات ارائه می دهد که شامل پروتزهای اندام فوقانی و اندام تحتانی است.

اسسور

شرکت اسسور تجهیزات ارتوپدی غیر تهاجمی مانند بریس، محصولات پشتیبانی، فشرده سازی و پروتز را تولید، توسعه و به فروش می رساند. محصولات آن شامل RHEO KNEE ، Unloader Hip ، Rebound Hip ، Unloader one و Form Fit می باشد.

اوتوباک

اوتوبوک یک شرکت آلمانی پروتز است و چهار بخش دارد که شامل ارتتیک ، پروتز ، راه حل های تحرک و مراقبت های پزشکی است. این شرکت در بیش از 50 کشور جهان با کانال های گسترده فروش و توزیع حضور دارد.

ویلوود وود اوهایو

پروتز و راه‌حل هایی را برای جراحی های قطع عضو ایجاد، طراحی و توزیع می کند. این شرکت ارائه دهنده لبه‌های ترانسفورمورال ، ترانسیبالیال ، اندام فوقانی و پای متوسط ​​پروستات با فعالیت متوسط ​​، کم ، شامل خانواده آستر آلفا ، پای فیوژن و سیستم OMEGA CAD است.

5/5 - (15 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «پروتزهای ارتوپدی;

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =