راه اندازی بزرگ‌ترین خط تولید ماسک در کشور

مدیرعامل شرکت هلدینگ آوا پزشک وابسته به هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، از راه اندازی بزرگ‌ترین خط تولید ماسک های سه لایه و N۹۵ فیلتردار در کشور ظرف دو هفته آینده خبر

محمودرضا محلو، به اقدامات شرکت آوا پزشک در تولید کالاهای پزشکی مورد نیاز در بحران کرونا اشاره کرد و گفت: ماسک‌های تولیدی شرکت آوا پزشک با پارچه اسپان باند و ملت بلون، به صورت تمام استریل تولید می‌شود.

وی با اشاره به توزیع ۱۱۰ هزار ماسک ظرف ۵ روز در شبکه داروخانه‌ای کشور، افزود: در حال حاضر نیز روزانه ۳۰ هزار ماسک به واسطه شبکه پخش آوا پزشک در حال توزیع است.

مدیرعامل هلدینگ شرکت آوا پزشک وابسته به هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، همچنین به تولید لباس‌های محافظ جهت استفاده کادر بیمارستانی و مراکز درمانی اشاره کرد و گفت: در مرحله اول روزانه امکان تولید ۳۰۰۰ عدد لباس محافظ وجود دارد که می‌توان ظرفیت تولید آن را تا ۵۰۰۰ عدد لباس محافظ افزایش داد.

محلو در ادامه از راه اندازی بزرگ‌ترین خط تولید ماسک‌های سه لایه و N۹۵ فیلتردار ظرف دو هفته آینده خبر داد و گفت: با راه اندازی این خط، روزانه ۳۶۰ هزار عدد ماسک تولید و روانه بازار خواهد شد.

منبع: وزارت بهداشت

بامد مرجع تخصصی تجهیزات پزشکی و گردشگری سلامت

5/5 - (27 امتیاز)

دیدگاهی در “راه اندازی بزرگ‌ترین خط تولید ماسک در کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 5 =