کووید ۱۹ در حال تغییر آینده کسب‌وکارهای بهداشتی است

در حالی که بسیاری از صنایع و کسب‌وکارها به دلیل بیماری همه گیر کرونا آسیب جدی دیده اند، بسیاری دیگر از جمله مشاغل و کسب‌وکارهای بهداشتی و ارائه خدمات درمانی ، شاهد افزایش تقاضا هستند.

این همه گیری و قرنطینه ، در زندگی ما بی سابقه بوده و اقتصاد جهانی و تقریباً هر صنعت را فقط در عرض چند هفته دگرگون کرده است. در حالی که بسیاری از صنایع به دلیل بیماری همه گیر آسیب جدی دیده اند ، بسیاری دیگر شاهد افزایش تقاضا هستند.

در طی بحرانی که سیستم بهداشت و درمان را تهدید می کند، بیشتر مصرف کنندگان به هر وسیله الکترونیکی و آنلاین برای نظارت بر سلامتی خود و جستجوی معالجات مانند نظارت از راه دور، برنامه‌های بهداشتی و نرم افزارها و خدمات مختلف بهداشتی روی می آورند. شرکت های مشاوره بهداشت آنلاین مانند Dialogue از افزایش مشتریان خبر می دهند و باعث می شود که تعداد کارمندان آنها تقریباً دو برابر شود و برنامه پزشکی InkBlot شاهد افزایش ۲۰۰ درصدی تقاضا بوده است.

آزمایشگاه و کیت‌های تشخیص کووید۱۹ به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضا وجود ندارد ، بنابراین ایجاد آزمایشگاه‌های جدید فوراً مورد نیاز خواهد بود و شرکت هایی که در زمینه های تشخیص ، میکروبیولوژی ، بیوتکنولوژی و غربالگری فعالیت می کنند در ماه‌های آینده شاهد افزایش نیاز به خدمات خواهند بود.

همچنین ، سایر مشکلات بهداشتی برای همه گیری متوقف نمی شوند و مردم همه بیماری های مشابه خود را دارند که معمولاً با همان تقاضای دارویی ادامه دارند. در نتیجه، کسب‌وکارهای بهداشتی و خدمات درمانی در خارج از بیمارستان ها و درمانگاه ها ، از جمله مراقبت های بهداشتی در خرده فروشان ، شاهد تقاضای زیادی هستند که افزایش هم می یابد.

منبع: ژورنال مدیکال تراول

بامد مرجع تخصصی تجهیزات پزشکی و گردشگری سلامت

One thought on “کووید ۱۹ در حال تغییر آینده کسب‌وکارهای بهداشتی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *