استمرار تامین و تهیه ملزومات موردنیاز کادر درمانی و بیماران در ایام تعطیل

رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا و نیاز مراکز درمانی دانشگاه‌ های علوم پزشکی سراسر کشور به ملزومات حفاظت فردی، این مجموعه در ایام تعطیل نیز باز بوده و روند خدمت رسانی ادامه خواهد داشت.

به گزارش وبدا، دکتر مهدی یوسفی در پاسخ درخصوص روند کاری هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران در ایام نوروز و تعطیلات، گفت: از زمان شناسایی و بروز کووید 19 تمهیدات لازم جهت تامین ملزومات مورد نیاز کادر بهداشت و درمان انجام شد و با توجه به گسترش این بیماری پرسنل واحدهای مختلف هیات امنا به صورت بی وقفه و شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستند.

وی با بیان اینکه در ماه گذشته در ایام تعطیل نیز هیات امنا در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز بوده است، افزود: از آغار بحران بیماری کرونا، درب انبارهای هیات امنا به روی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور باز بوده و بنده و همکارانم در مجموعه هیات امنای صرفه جویی ارزی تمام تلاش خود را می‎‌ کنیم تا روند تامین و توزیع ملزومات تسریع شود.

دکتر یوسفی تصریح کرد: به یاری خداوند متعال و با رعایت اصول بهداشتی توصیه شده توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا شکست  بیماری کرونا  فعالیت این مجموعه استمرار داشته و تهیه ملزومات حفاظت فردی برای کادر درمانی ادامه خواهد داشت.

منبع: وزارت بهداشت

بامد مرجع تخصصی تجهیزات پزشکی و گردشگری سلامت

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهی در “استمرار تامین و تهیه ملزومات موردنیاز کادر درمانی و بیماران در ایام تعطیل

  1. کادر درمان در شرایط کرونایی احتیاج به ملزومات و تجهیزات پزشکی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =