دستگاه دیالیز قابل حمل آواک

شرکت فناوری پیشگام پزشکی آواک (AWAK) با تمرکز بر تولید تجهیزات دیالیز با استفاده از فناوری ترمیم برای بیماری کلیوی، در مرحله نهایی اعلام کرد که سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) موفقیت تولید دستگاه دیالیز همراه را تائید کرده است. دستگاه، دارای سیستم فوق العاده قابل حمل است که شامل فن آوری قابل جذب AWAK است.

در درجه اول ، این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد تا دیالیز “به صورت مداوم” انجام شود و بر چالش ساعات طولانی درمانی و اتصال به دستگاه های دیالیز در اندازه های بزرگ، که در حال حاضر بیماران کلیوی با آن روبرو هستند، کنار می‌گذارد.

براساس گزارش FDA ، تولید این دستگاه دستیابی به موفقیت بزرگی برای تسریع در توسعه و بررسی دستگاه‌های خاص دیالیز است و نشان دهنده پتانسیل ارائه یک درمان مؤثرتر یا تشخیص بیماری‌های تهدید کننده زندگی یا ناتوان کننده برگشت ناپذیر هستند.

پس از بررسی نتایج آزمایش ایمنی اولیه انسان در برابر دستگاه AWAK PD در اکتبر سال ۲۰۱۸ که با موفقیت در بیمارستان عمومی سنگاپور، بزرگترین بیمارستان حاد ثانویه سنگاپور انجام شد، مجوزهای لازم به شرکت اعطا شد. نتایج آزمایش‌ها نشان داد که AWAK PD قادر به جمع آوری سموم از بدن بوده و بیماران در این کارآزمایی هیچ عارضه جانبی جدی را هنگام دیالیز با AWAK PD تجربه نکردند.

سورشا، مدیر ارشد اجرایی AWAK ، گفته است: “دستیابی به موفقیت یک نقطه عطف مهم در توسعه شرکت به دنبال نتایج مطالعه بالینی مثبت اخیر بوده است. “

اطلاعات تماس

Emma Thompson
Clarinda NgSpurwing Communications
Tel: +65 6340 7287
awak@spurwingcomms.com 
Mandar GoriAWAK Technologies Pte Ltd
Tel: +65 6950 0925
mandar.gori@awak.com 
۵/۵ - (۸ امتیاز)

2 thoughts on “دستگاه دیالیز قابل حمل آواک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *