مشاوره بهداشت و مشاوره در مورد ویروس کرونا

برای به روزترین پاسخ به وضعیت ، Towergate Health & Protection Tower به مشتریان توصیه می کند تا برای هرگونه سؤال ممکن است به سازمان بهداشت جهانی (WHO) مراجعه کنند. احساس فعلی این است که هوشیار باشد ، نه ترس.

سارا دنیس ، رئیس بین المللی بهداشت و حفاظت Towergate ، می گوید: “مانند هر شیوع احتمالی بهداشتی یا اضطراری ، کارفرمایان را ترغیب می کنیم از منابع معتبری مانند سازمان بهداشت جهانی ، وزارت امور خارجه و مشترک المنافع (FCO) مشاوره بگیرند. ارائه دهنده خدمات درمانی یا مشاور ویژه. اینگونه سازمان ها وضعیت را تحت نظر دارند و به روزترین توصیه را خواهند داشت. “

اگر افراد نسبت به علائمی که در آنها وجود دارد نگران هستند ، مانند مشکلات تنفسی (تب ، سرفه ، تنگی نفس و مشکلات تنفسی) که به ویروس مرتبط بوده اند ، به آنها توصیه می شود که به دنبال مشاوره پزشکی باشند و با ارائه دهنده خدمات پزشکی خود صحبت کنند.

در حال حاضر ، Towergate Health & Protection می داند که کورو ویروسی جدید از بازار عمده فروشی غذاهای دریایی هوانا ، در شهر ووهان ، استان هوبی چین سرچشمه گرفته است. همچنین مواردی در ژاپن ، تایلند ، ایالات متحده ، استرالیا ، کره کره ، و تعداد معدودی از موارد اخیراً در فرانسه و استرالیا تأیید شده است.

تاکنون (در زمان نوشتن ، ۲۸ ژانویه) تاکنون ۴۵۱۵ مورد تأیید شده و ۱۰۶ مورد فوت شده است. میزان مرگ و میر این مورد تا کنون بسیار پایین است (کمتر از ۳٪) و عمدتا در افراد سالخورده یا افرادی که دارای شرایط مشترک هستند.

مقامات چین برای جلوگیری از مسافرت به داخل و خارج از هوبئی محدودیت های مسافرتی را برای کاهش شیوع این بیماری وضع کرده اند و وزارت خارجه انگلیس توصیه کرده است که از همه سفرها به هوبئی جلوگیری کند.

انتظار بعدی چیست:
مقامات در حال افزایش روند غربالگری مسافران هوایی از چین هستند. غربالگری دما در حال حاضر در استرالیا ، سنگاپور ، هنگ کنگ ، تایوان ، ایالات متحده ، روسیه و ژاپن در حال انجام است. انتظار می رود بریتانیا غربالگری مسافران ورودی از چین را آغاز کند.
دولت انگلستان اعلام کرده است با توجه به محدودیت های مسافرت وضع شده توسط مقامات چین ، گزینه های بازگشت ۲۰۰ شهروند انگلیسی را که هم اکنون در ووهان حضور دارند ، بازبینی می کند.
رئیس سازمان بهداشت سازمان ملل متحد ، WHO روز پنجشنبه ۲۳ ژانویه اعلام کرد که بیماری تنفسی Novel Coronavirus ، هنوز یک اورژانس رسمی بهداشت عمومی نگرانی بین المللی (PHEIC) نیست ، اما هشدار داد که این بیماری در چین اضطراری است.

مشاوره فعلی:
به استان هوبی سفر نکنید
FCO به اتباع انگلیس توصیه کرده است که پس از آنکه رئیس ارشد پزشکی توصیه های جدیدی صادر کرد ، توصیه می کند که افراد آسیب پذیر سریعاً منطقه را در مرکز شیوع کروناویروس تخلیه کنند.
در شانگهای ، دولت تا ۱۰ فوریه بازگرداندن مشاغل را متوقف کرده است.
اگر در استان هستید ، از جمعیت خودداری کنید و از تجمع عمومی به حداقل برسانید
در صورت مسافرت به چین حیوانات را لمس نکنید و گوشت بازی نخورید و از مراجعه به بازارهای مرطوب ، مرغداری های زنده یا مزارع خودداری کنید
اگر نگران علائم سرماخوردگی یا آنفلوانزا هستید و اخیراً به چین سفر کرده اید ، یا در تماس مستقیم با شخصی که اخیراً به چین سفر کرده است ، فوراً مشاوره پزشکی بخواهید و از پزشک خود در مورد سفر یا تماس با خود مطلع کنید.
اقدامات اساسی بهداشتی مانند شستن دستها معقول است

One thought on “مشاوره بهداشت و مشاوره در مورد ویروس کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *