شرکت جانسون، هارتلاین را راه اندازی کرد

جانسون هارتلاین ، اولین مطالعه از نوع مجازی است و در آن بررسی میگردد که آیا آیفون و اپل واتچ می تواند به کاهش خطر سکته مغزی کمک کنند؟

جانسون با همکاری اپل به افراد دارای ۶۵ سال و بالاتر امکان پیوستن به مطالعه بالینی را با استفاده از برنامه Heartline ™ در آیفون ارائه داده است.

هدف این مطالعه ارزیابی این است که برنامه هارتلاین در آیفون و ارتباط آن با برنامه ECG و ویژگی اعلام ریتم نامنظم در اپل واچ است، آیا می تواند احتمال سکته مغزی را کاهش داده و نتایج درمانی را با تشخیص زود هنگام فیبریلاسیون دهلیزی کاهش دهد یا خیر؟

نجانسون در تاریخ، ۲۵ فوریه ۲۰۲۰ رسماً اعلام کرد که شرکت های دارویی جانسون با همکاری اپل ثبت نام برای برنامه هارتلاین را آغاز نمودند.

AFib ، یک شکل معمول از ضربان قلب نامنظم ، علت اصلی سکته مغزی در ایالات متحده گزارش شده است است. لذا برای ثبت نام در مطالعه هارتلاین، افراد باید دارای ۶۵ سال به بالا، ساکن ایالات متحده ، دارای پوشش بیمه و صاحب آیفون ۶s به بالا باشند.

اپل هارتلاین
ارتباط اپلیکیشن هارتلاین جانسون و اپل واتچ

هارتلاین مطالعه ای است که می تواند اطلاعات ما را در مورد چگونگی استفاده از ابزارهای دیجیتالی سلامت، مانند برنامه ECG و ویژگی اعلام ریتم نامنظم در اپل واچ ، تغییر دهد، و این امر می تواند منجر به تشخیص زود هنگام AFib شود ، و نیز به بیماران کمک می کند تا با فرآیند سلامتی خود به طور مستقیم درگیر باشند.

سلامت قلب ، ایجاد مکالمات به اورژانسی با پزشکان و بهبود پیامدهای سلامتی ، از مزایای این برنامه خواهد بود.

درباره تحقیقات هارتلاین

تحقیقات هارتلاین، یک مطالعه تحقیقاتی مجازی در سطح ملی ، کنترل شده ، مبتنی بر برنامه و مبتنی بر اپلیکیشن است که توسط شرکت دارویی جانسون حمایت مالی می شود. این تیم مشترکاً با اپل همکاری نموده تا به برنامه مطالعه تحقیق و برنامه هارتلاین را طراحی کنند.

این تحقیق ، تخصص سلامت جانسون را با تخصص اپل در زمینه طراحی ، فناوری و حفظ حریم خصوصی منجر به ایجاد یک اپلیکیشن شده است.

بامد ، مرجع تخصصی تجهیزات پزشکی و گردشگری سلامت

One thought on “شرکت جانسون، هارتلاین را راه اندازی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *