سیر تحول نمایشگاه تجهیزات پزشکی با رویکرد تولیدی، صنعتی و خدماتی

اخبار تجهیزات پزشکی

مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان‌ گفت: نمایشگاه تجهیزات پزشکی و دارو از ابتدای دهه ۱۳۹۰ به نسبت سایر استان ها سیر تحول خوبی را با نظارت دانشگاه علوم پزشکی، اداره تجهیزات پزشکی و سازمان غذا و دارو طی کرده است.

مجید نائب زاده عصر امروز (چهارشنبه-۲ بهمن ماه) در نشست خبری افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و خدمات وابسته و دومین نمایشگاه بین المللی دارو، صنایع و خدمات وابسته که در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: نمایشگاه های تجهیزات پزشکی و دارو از سال ۱۳۸۰ به طور متوالی هر دو سال یکبار برگزار شده و در سیر تحولی مثبت، رویکرد صنفی را به تولیدی، صنعتی و خدماتی تبدیل کرده است.

وی با اشاره به بهره برداری از پروژه جدید نمایشگاه از اواسط سال ۱۳۹۹، تصریح کرد: تلفیق دو نمایشگاه تجهیزات پزشکی و دارو سبب پایه ریزی محکمی شده و در شرکت نمایشگاه های اصفهان تصمیم بر برپایی همایش های جانبی نمایشگاه گرفته شده است.

به گزارش ایسنا، مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان‌ در خصوص اولویت گزینش شرکت کنندگان نیز، اظهار کرد: شرکت کنندگان با توجه به نیاز کشور و بازار ‌گزینش می شوند که اکثرا تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی بیمارستانی، تصویربرداری پزشکی، هتلینگ بیمارستانی و تجهیزات توانبخشی بوده که بازار روز و نیاز بیشتری داشته است.

نائب زاده ابراز امیدواری کرد: بتوانیم این نمایشگاه را همزمان با رونق تولید کشور در عرصه های دیگر صنعت پزشکی و صنایع وابسته گسترش دهیم.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و خدمات وابسته همزمان با دومین نمایشگاه بین المللی دارو، صنایع و خدمات وابسته با حضور ۱۱۵شرکت از ۶ استان تهران، اصفهان، قم، خراسان، البرز و فارس با همکاری معاونت غذا و دارو، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اداره کل تجهیزات پزشکی و انجمن های مرتبط از ۲ تا پنجم بهمن ماه در حال برگزاری است.

منبع: ایسنا

۵/۵ - (۷ امتیاز)

One thought on “سیر تحول نمایشگاه تجهیزات پزشکی با رویکرد تولیدی، صنعتی و خدماتی

  1. چقدر خوب بود نمایشگاه ها راحت برگزار میشد ولی الان نمایشگاه ها برگزار نمیشوند با این وضعیت کرونایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *